Przedszkole Windsurfingowe

Przez całe lato, codziennie, o godzinie 12:00, zapraszamy na zajęcia przeznaczone dla najmłodszych. Są to zajęcia w grupie dla dzieci od 5 roku życia. Celem zajęć jest nauka podstaw windsurfingu i "zaszczepienie bakcyla" u młodych surferów z dużą dawką dobrej zabawy.

Nasza szkoła posiada specjalny sprzęt przystosowany dla dzieci. Małe lekkie żagielki, pianki w najróżniejszych rozmiarach. Do zajęć dobieramy instruktorów, którzy mają bardzo dobre kontakty z dziećmi i stosują specjalny program szkolenia z naciskiem na frajdę.

Przedszkole Windsurfingowe jest tańsza alternatywa zajęć indywidualnych dla dzieci które wolą spędzać czas w grupie i lubią dobrą zabawę.

Jeżeli jednak Twoje dziecko preferuje szybki progres oraz indywidualne podejście polecamy lekcje indywidualne

 

 

Akwen

Zatoka Pucka jest jednym z najlepszych miejsc w Europie do nauki Windsurfingu i Kitesurfingu a Jastarnia jest zdecydowanie najlepszą lokalizacją na półwyspie helskim. Mamy do dyspozycji ogromny płytki akwen, prawie 3 kilometry mielizny w głąb zatoki. 500 hektarów wody, która rzadko przekracza głębokość powyżej pasa. Płytka woda plus brak prądów wodnych tworzą doskonałe bezpieczne warunki do nauki dzieci i nie tylko.

 

Cennik

  1 osoba
1H 60zł
7H 400 zł
14H 780 zł