O nas

Nasz team to grupa profesjonalistów i pasjonatów. Wszyscy uprawiamy kitesurfing, windsurfing, wakeboarding czy surfing od wielu lat. Niektórzy z nas to w zasadzie weterani bo zakochali się w swoim sporcie nawet aż kilkanaście lat temu. Są wśród nas licencjonowani międzynarodowi instruktorzy tych dyscyplin, ale też profesjonalni zawodnicy. Jesteśmy instruktorami narciarstwa, snowboardu czy pływania. Swoje pasje związane ze sportami ekstremalnymi łączymy z pracą zawodową oraz nauką.

 

 

Zajmujemy się między innymi sprzedażą samolotów, informatyką, nauczaniem języka angielskiego, ochroną środowiska, organizowaniem wyjazdów sportowych, budową stron internetowych czy wreszcie organizowaniem produkcji video. Wszystko to połączone jest przez dwa mianowniki - zaangażowanie i "zajawka".Kiteboarding i windsurfing to nasz sposób na życie.Stawiamy przede wszystkim na JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO!!!

 

Nasza baza to klimatyczny, biały, drewniany budynek położony przy wejściu na molo spacerowe w Jastarni, i dosłownie 25 i pół kroku od plaży. Rządzi u nas rock’n’roll i surfing. Zawsze spotkasz tu kogoś z kim będziesz mógł porozmawiać o sprzęcie, szkoleniach czy zawodach i najnowszych trickach. Znajdziesz u nas taras idealny do relaksu, energetyczny salon z czerwonymi sofami, i darmowe wifi. Gdy brakuje wiatru oglądamy najnowsze filmy surfingowe i dosłownie toniemy w dyskusjach o ulubionych zawodnikach.

 

Akwen

Zatoka Pucka jest jednym z najlepszych miejsc w Europie do nauki Windsurfingu i Kitesurfingu. A Jastarnia jest zdecydowanie najlepszą lokalizacją na półwyspie helskim. Mamy do dyspozycji ogromny płytki akwen (prawie 3km mielizny w głąb Zatoki), który jest bezpieczny do nauki i komfortowy dla bardziej doświadczonych fanów sportów ekstremalnych. Przy południowych kierunkach wiatru na granicy mielizny tworzą się świetne fale. W takich warunkach osoby mniej doświadczone mogą opanować podstawy jazdy wave.

 

 

Gdy wieje z północy zapraszamy wszystkich odważnych na sesyjkę od strony pełnego Bałtyku. Nie bez znaczenia pozostaje bliskość mariny jachtowej. Jastarnia oferuje szeroką bazę noclegową – od luksusowego Domu Zdrojowego, przez niezliczone pensjonaty i pokoje wczasowe, aż po pola namiotowe. Z łatwością można tu dopłynąć promem, przyjechać pociągiem czy samochodem czy nawet przylecieć samolotem (Jastarnia dysponuje niewielkim lotniskiem dla małych samolotów oraz śmigłowców).