Logo Boardrockerz Windsurfing Kitesurfing

 
Kurs windsurfingu Jastarnia Boardrockerz

 Kurs Windsurfingu
  Jastarnia 

Windsurfing to sport wodny polegający na żeglowaniu na desce z żaglem. Pierwsze kroki są proste a postępy bardzo szybkie, dzięki czemu windsurfing przynosi wiele satysfakcji, przyjemności i dobrej zabawy. Windsurfing to sport praktycznie dla każdego, uczymy już od 5 roku życia bez górnej granicy :)

Zatoka Pucka zalicza się do najatrakcyjniejszych miejsc do nauki i uprawiania windsurfingu w Europie a z całą pewnością Jastarnia jest najlepszym spotem zatoki. O naszym akwenie więcej przeczytasz tutaj.

 
Kurs windsurfingu Jastarnia Boardrockerz

 Szkolenia 

W naszych szkoleniach stawiamy przede wszystkim na praktykę i nie zanudzamy naszych kursantów teorią, redukując ją do niezbędnego minimum. Dzięki czemu już w pierwszej godzinie staniesz na desce i będziesz pływał.

Po 5 godzinach nauki będziesz umiał skręcać, robić dwa podstawowe zwroty oraz bez podpowiedzi instruktora bezpiecznie wrócić do miejsca z którego wypłynąłeś i nie mówimy tu o powrocie nogami :)

Po 10 godzinach nauki nauczysz się szybszych zwrotów, startów z plaży oraz zaczniesz pływać w trapezie.

 
Kurs windsurfingu Jastarnia Boardrockerz

 Czy naprawdę potrzebuje    instruktora? 

Akwen w Jastarni przy naszej szkółce jest płytki prawie na 3 kilometry w głąb zatoki i jest bezpieczny. Rozsądnie uprawiany windsurfing również należy do sportów bezpiecznych, dlatego też wypożyczamy sprzęt windsurfingowy wszystkim chętnym osobom i nie zmuszamy do korzystania z instruktora.

Jednak jeśli nie posiadasz żadnej wiedzy o windsurfingu, bez pomocy instruktora nie wiele zdziałasz. Aby zacząć surfować, musisz najpierw dowiedzieć się jak ustawić sprzęt względem wiatru, jak się skręca, jak zrobić zwrot i kilka innych rzeczy, bez których nie ruszysz z miejsca, a przynajmniej nie w tą stronę, w którą byś chciał :) Dlatego też dobrze radzimy: skorzystaj z wiedzy instruktora i naucz się z nim w godzinę tego, czego sam byś się nie nauczył w kilkanaście godzin.

 

   Zobacz cennik